Co robimy

Teraźniejszość

Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Projektujemy i zakładamy automatyczne systemy nawadniające. Możemy również przeprowadzić inwentaryzację dendrologiczną dowolnego terenu. Od 2010 roku jesteśmy członkami Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, oraz posiadamy certyfikat Autoryzowanego Partnera GARDENA. Aby nasze usługi były profesjonalne i sprawne, corocznie inwestujemy w sprzęt i maszyny uprawowe. Ładny trawnik na dużej powierzchni?- proszę bardzo!

Nasza praca 1

Przyszłość

Przyszłość to przede wszystkim nauka. Pogłębianie swojej wiedzy z zakresu ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami ale również ciągły kontakt ze szkółkarzami żeby być na bieżąco z roślinnymi nowościami pojawiającymi się corocznie w handlu. Dlatego też staramy się uczestniczyć w krajowych wystawach ogrodniczych. Corocznie uczestniczymy w różnych spotkaniach i szkoleniach ogrodniczych.

Chcemy też położyć nacisk na pielęgnację założonych przez nas i samych inwestorów ogrodów, tak aby swoich właścicieli cieszyły a nie tylko dostarczały ciągłego zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>