Kim jesteśmy

Jesteśmy rodzinną firmą – małżeństwem, które zarządza całą działalnością i samo też nie boi się ubrudzić sobie rąk. No cóż – lubimy to. :-)

Początek zajmowania się ogrodami to rok 1999. Pomysł rozpoczęcia takiej działalności gospodarczej zrodził się z ogrodniczej pasji związanej z wykształceniem i zainteresowaniami. Móc robić to co się lubi – i jeszcze się z tego utrzymywać dając jednocześnie radość klientom – to spełnienie marzeń. Rok 2000 wydał nam się dobrym rokiem na zmiany dlatego też wtedy zarejestrowaliśmy nasza małą firmę.

Zaczęło się od małych ogródków przydomowych, z których jeden stał się naszym ogródkiem „flagowym”, a jego właściciele naszymi dobrymi znajomymi. Potem wszystko potoczyło się samoistnie. Potwierdziła się zasada, że najlepsza reklama to dobra opinia pozostawiona po sobie wśród klientów. Powtarzana przez inwestorów swoim znajomym daje o wiele więcej niż reklama w prasie.

Dlatego też nigdy nie dawaliśmy ogłoszeń, a ze swoimi klientami utrzymujemy dobre kontakty i zawsze staramy się im pomóc w miarę naszych możliwości.

W ciągu następnych lat obszar działalności firmy zaczął się powiększać. W swoim dorobku mamy założenia ogrodowe nie tylko w okolicach Sandomierza i Tarnobrzega, ale także w Krakowie, Rzeszowie i Warszawie.

W latach 2000-2002 nasza firma miała pod opieką rabaty miejskie w Pińczowie a od roku 2002 utrzymujemy 5-cio hektarowy teren zielony przy sanatorium „Włókniarz” w Busku-Zdroju (na zdjęciu). W latach 2010-2011 przy budynkach „Włókniarza” powstał na powierzchni 3 ha nowy teren rekreacyjny – nasadzenia roślinne i trawniki to nasz udział w tym interesującym projekcie.

Rabata przy sanatorium

Nie boimy się dużych powierzchni – w swoim dorobku mamy pielęgnację parku „Za Maskalisem” w Busku Zdroju ( 10 ha) w latach 2010 – 2011, oraz obsianie specjalna mieszanką traw prywatnego pola golfowego o powierzchni 1,6ha.

Oczywiście cały czas zajmujemy się również ogrodami przydomowymi – ich projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją. Budujemy oczka wodne, kaskady i suche murki oporowe.

Z doświadczenia wiemy że kluczem do sukcesu w utrzymaniu oczka wodnego jest zastosowanie właściwego filtra i odpowiedniej pompy. Przy odpowiednim doborze roślin i niedużej ilości ryb woda pozostaje zawsze czysta.

Od 2004 roku projektujemy i zakładamy automatyczne systemy nawadniające firmy GARDENA. Wydatek na takie nawodnienie jest znaczny, ale wygoda i radość z jego użytkowania nieoceniona. Serwisujemy również wcześniej założone systemy nawadniające.

To jest właśnie praca dająca najwięcej satysfakcji. Wchodzimy na zachwaszczone pole lub „czarny ugór” a zostawiamy po sobie teren diametralnie zmieniony; uporządkowany i pełen ciekawych okazów roślinnych – małych czy dużych to już decyzja inwestora.

Jeśli mają Państwo do nas jakieś pytania, zapraszamy do KONTAKTU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>